kilka słów o... mnie!

Jestem jak moje babeczki - pulchniutka, słodka i wyrazista :-)

A tak mówiąc serio, to blog ten powstał z miłości do wszelkich słodkości. Przepisy, które tutaj publikuję są niezwykle starannie przemyślane. To nie jest tak, że wpadam na jakiś pomysł, przygotowuję to, fotografuję i wrzucam, pisząc jakie to pyszne i jak rozpływa się w ustach. O nie, nie! Nie zadowalam się byle czym, choćby przepis pochodził z najznamienitszej książki kucharskiej. Dlatego niektóre babeczki piekłam nawet kilkanaście razy, do momentu, gdy wydały mi się prawie doskonałe - aromatyczne, rozpływające się w ustach, idealne. Dla mnie moje przepisy muszą być perfekcyjne. Oczywiście to rzecz gustu, co komu smakuje ;-) ale z pewnością każdy znajdzie u mnie coś ciekawego dla siebie. A już nie znam osoby, której nie smakowałyby moje pierniczki. Zajadają się nimi nawet ci, co piernikowego ciasta nie znoszą! I to uważam za swój osobisty, największy triumf! Zresztą nic dziwnego, przepis na pierniczki opracowywałam przez kilka lat! 

Dobrze, pora skończyć z tą autoreklamą ;-) Zapraszam w słodki i pachnący świat babeczek. Znajdziecie tu przepisy proste, a jednak doskonałe, opracowane co do najdrobniejszego szczegółu. A co najważniejsze, łatwe w wykonaniu, nawet dla typowo początkujących, co to nigdy z wypiekami nie mieli do czynienia.

Smacznego i powodzenia!

Babeczka  


 
 
Wszystkie teksty, fotografie, grafika i przepisy są moje i tylko ja posiadam do nich prawa autorskie! Wykorzystywanie ich bez mojej zgody i wiedzy będzie surowo ścigane oraz karane! Pamiętajcie, że czasem wytarczy po prostu poprosić...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz